Facebook

Twitter

کپی رایت 2015 Justice Over All.
تمامی حقوق محفوظ است.

21-88711139 (98+)

تماس برای مشاوره رایگان

فیسبوک

لینکدین

یوتیوب

توئیتر

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
فهرست
 

سرویس اقلیت های مذهبی

خانه > سرویس اقلیت های مذهبی

آشنایی با مقررات و قوانین خاص در این زمینه و نیز پی گیری امور در مراجع اداری، قضایی و یا مراجع دینی و شبه قضایی مربوط به هر اقلیت مذهبی، دفاع از ایشان و یا اقدام قضایی نزد مراجع قضایی و یا اداری در راستای حفظ و احقاق حقوق اقلیت‌های مذهبی یکی از خدماتی است که گروه حقوقی ما می‌تواند به ایشان ارائه نماید.

طبق قانون اساسی ایران و سایر قوانین و مقررات اقلیت‌های مذهبی به رسمیت شناخته‌شده و دارای احترام کامل هستند. در قوانین ایشان دارای قوانین و مقررات خاص خود در امور دینی، احوای شخصیِ و تعلیم و تربیت امثالهم بوده و آگاهی از این حقوق و نیز نحوه اعمال آن در سازمان‌های اداری و قضایی امری ضروری بوده که فرصت لازم در این زمینه از سوی کارشناسان این گروه ارائه خواهد شد.
یکی از موضوعات مهم در خصوص اقلیت‌های دینی، احوای شخصیِ و حقوق ارثیه آن‌ها و نحوه تقسیم سهم‌الارث و ماترک ایشان می‌باشد. گروه حقوقی ما با وکلای همکاری دارد که سالهاست در این حوزه فعالیت داشته و تجربه لازم را دارد.
امروزه آن دسته از ایرانیانی که ازجمله اقلیت‌های مذهبی محسوب می‌شوند. همواره نحوه مدیریت اموال، دارایی‌ها، امور مربوط به احوای شخصیِ و سایر امور مربوط به خود، از دغدغه‌های اصلی ایشان محسوب شده است. امور مربوط به احوال شخصیِ ازجمله ازدواج، طلاق، ارث و همانند آن‌ها در ایران دارای مقررات مخصوص به خود می‌باشد. در ضمن با توجه به حقوق خصوصی بین‌المللی ایران در خصوص وضعیت حقوقی اموال و احوال شخصیِ برای ایران مقیم در خارج از کشور، رفع مشکلات و حل نگرانی‌های این دسته از هموطنان نیازمند ارائه خدمات تخصصی و کارشناسی است.
آشنایی با مقررات و قوانین خاص در این زمینه و نیز پی گیری امور در مراجع اداری، قضایی و یا مراجع دینی و شبه قضایی مربوط به هر اقلیت مذهبی، دفاع از ایشان و یا اقدام قضایی نزد مراجع قضایی و یا اداری در راستای حفظ و احقاق حقوق اقلیت‌های مذهبی یکی از خدماتی است که گروه حقوقی ما می‌تواند به ایشان ارائه نماید. حضور وکلا و مشاورین حقوقی که سالهاست درزمینهٔ احقاق حقوق واقعیت‌های دینی در ایران فعالیت نموده‌اند ظرفیت خوبی را برای خدمت به این دسته از هموطنان عزیز در داخل کشور فراهم نموده‌اند.
بسیاری از خارجیانی که در ایران دارای مشکلات حقوقی و یا کیفری بوده به‌نوعی ممکن است با توجه به اعتقادات مذهبی یا چالش‌های حقوقی در این زمینه مواجه شوند. گروه همکاران حقوقی ما می‌تواند بهترین مشاوره‌ها در زمینه ی حقوقی به ایشان ارائه داده و در صورت نیاز در محاکم قضایی اداری و یا دیوان‌های دادگستری از حقوق ایشان محافظت و پاسداری نماید.

         برای دریافت کمک و یا مشاوره حقوقی، با ما تماس بگیرید.