Facebook

Twitter

کپی رایت 2015 Justice Over All.
تمامی حقوق محفوظ است.

21-88711139 (98+)

تماس برای مشاوره رایگان

فیسبوک

لینکدین

یوتیوب

توئیتر

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
فهرست
 

سرویس اموال املاک و مستغلات

خانه > سرویس اموال املاک و مستغلات

در حال حاضر یکی از دغدغه‌های تمامی شهروندان در ایران و خارج از کشور، مدیریت حقوقی اموال و مستغلات بوده که با توجه به تحولات اقتصادی به‌عنوان یکی از زیربناهای ثروت ماندگار، از آن یاد می‌شود.

املاک و مستغلات به کلیه اموال منقول و غیرمنقول مستقر در یک ملک نامیده می‌شود. به‌طورکلی از زمین، ساختمان، محصولات کشاورزی، منابع طبیعی، مواد معدنی و آب‌های زیرزمینی تشکیل‌شده است. واژه اموال و مستغلات همچنین به کسب‌وکاری (شغلی) اشاره دارد که درزمینهی خرید، فروش، رهن و یا اجاره زمین، ساختمان و جاده فعالیت می‌نماید.
ایران همانند بسیاری از کشورها در حوزه تملک املاک غیرمنقول و مستغلات، قوانین و مقررات خاص خود را دارد. همواره گروه حقوقی ما می‌تواند با بهره‌گیری از بهترین متخصصان و مشاورین حقوقی در این حوزه خدمات مشاوره‌ای و نیز مدیریت حقوقی پرونده‌های شما را در ایران و خارج از کشور با همکاری وکلای خبره ایرانی و بومی در کشورهای مقصد را بر عهده گیرد.
ایرانیان خارج از کشور به دلیل عدم امکان حضور در ایران بر اساس موانع شخصی و یا قانونی از بهره‌مندی حقوق اولیه خویش در مدیریت حقوقی اموال و مستغلات محروم مانده‌اند. این گروه باتجربه‌ای قابل‌قبول می‌تواند ظرفیت مناسبی را برای ارائه خدمات حقوقی به ایران خارج از کشور فراهم نماید.
یکی از مشکلات روزمره هم‌وطنان ایرانی در خارج از کشور و یا اشخاص حقیقی و یا حقوقی خارجی که قصد فعالیت و یا زندگی در ایران رادارند، مواظبت از معاملات و قراردادهای مربوط به اموال منقول و غیرمنقول در ایران بوده که همواره به دلیل عدم شناخت دقیق از قوانین و نیز رویه‌های ثبت و نقل و انتقالات و امثالهم متضرر بوده و یا ضررهای جبران‌ناپذیری به آنان وارد می‌شود. گروه حقوقی ما با توجه به تجربه مدیریت حقوقی پرونده‌های مشابه و با استفاده از وکلایی که بیش از یک دهه در این زمینه مهارت و تجربه کافی را داشته و به‌طور کامل به قوانین و مقررات و عرف‌ها و رویه‌های اجرایی در این زمینه آگاهی دارند، می‌توانند خدمات ارزنده‌ای را به موکلین خود ارائه دهند.
بسیاری از هم‌وطنان ایرانی که به دلایل مختلف از ایران مهاجرت نموده و یا در ایران زندگی نمی‌نمایند، همواره با قوانین مربوط به اموال مجهول‌المالک و احکام قضایی مرتبط به آنان درگیر می‌باشند. صرف‌نظر از اینکه تا چه میزانی اجرا و یا عدم اجرای قوانین منطبق با قوانین و احکام قضایی بوده (که خود جداگانه موضوع به موضوع متفاوت است) حضور در مراجع نظارتی و یا قضایی برای دفاع از حقوق موکلین و انجام تشریفات مقدماتی آن ازجمله اخذ گواهی‌های حصر وراثت و اثبات مجهول‌المالک و یا بلا وارث نبودن اموال و مستغلات از بدیهی‌ترین خدماتی است که گروه حقوقی ما می‌تواند به موکل ساکن در خارج از کشور ارائه نماید.
یکی دیگر از مشکلات ایرانیان مقیم در خارج از کشور مواجه‌شدن با توقیف و یا ضبط اموال و دارایی خود درنتیجه اجرای احکام مدنی و یا قضایی و یا اجرای دستورات اداره ثبت‌اسناد و املاک بوده که زبان‌های فراوانی را به دلیل عدم حضور در ایران و یا عدم ارائه اطلاعات کافی به وجود می‌آورد. از سوی دیگر بسیاری از افراد به دلیل آنکه نزدیکان ایشان در ایران و یا در خارج از کشور فوت نموده‌اند، اطلاعات کافی از موقعیت و یا وضعیت اموال منقول و یا غیرمنقول خود ندارند. گروه حقوقی ما می‌تواند در مدیریت حقوقی و مساعدت به موکلین خود در شناسایی اموال و داری‌های ایشان در ایران و یا مدیریت پرونده‌های حقوقی مزبور و همچنین ارائه انجام مشاوره‌ای لازم در این زمینه خدمات ارزنده‌ای را ارائه نماید.
آمارهای پرونده‌های قضایی به‌خوبی نشانگر این موضوع است که بیشتر کلانتری‌ها نسبت به اموال غیرمنقول و مستغلات صورت می‌پذیرفته است. بسیاری از آن‌ها نیز ناشی از عدم آگاهی از قانون و یا عدم مهارت فروشنده و یا خریدار در اموال بوده است. گروه حقوقی ما با استفاده از متخصصین در این امر می‌تواند خدمات ارزنده‌ای را به مشتریان خود ارائه نماید.
عملیات اجرایی تقسیم و فروش اموال مشاعی، افراز و تفکیک اراضی و ابنیه، احیا اراضی و اعتراض به اقدامات قضایی و قانونی درزمینه ی ابطال اسناد مالکیت درنتیجه تشخیص موات بودن آن یا مشمولیت در ارضی ملی و یا مشکلات مربوط به شهرداری‌ها و تخلفات ساختمانی، حل مشکلات و موانع مربوط به اراضی واقع در محدوده‌های ادارات جهاد کشاورزی و همچنین اراضی باقیمانده از اجرای قانون اصلاحات ارضی و امثالهم، ازجمله دیگر خدمات حقوقی است که وکلا و مشاورین حقوقی شما در این گروه ارائه می‌دهند.

         برای دریافت کمک و یا مشاوره حقوقی، با ما تماس بگیرید.