Facebook

Twitter

کپی رایت 2015 Justice Over All.
تمامی حقوق محفوظ است.

21-88711139 (98+)

تماس برای مشاوره رایگان

فیسبوک

لینکدین

یوتیوب

توئیتر

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
فهرست
 

سرویس انعقاد قراردادهای تجاری داخلی و خارجی

خانه > سرویس انعقاد قراردادهای تجاری داخلی و خارجی

در دنیای امروز با توجه به حجم روزافزون مبادلات تجاری و گسترش روابط و معاملات میان افراد، انعقاد قرارداد معتبر میان افراد چه در داخل و یا خارج از مرزهای سرزمینی یک کشور، جهت سوددهی ناشی از قرارداد و حفظ حقوق طرفین، بسیار حائز اهمیت می‌باشد و همین امر موجب انعقاد قراردادهای داخلی و قراردادهای بین‌المللی میان افراد شده است.

در کشور ایران نیز همانند سایر کشورها در حقوق داخلی در راستای حفظ حقوق افراد تمهیدات و مقررات خاصی درباره عقود و قراردادها وضع‌شده است.
ایرانیان خارج از کشور یا اتباع کشورهای دیگر که مایل به انعقاد قرارداد در حوزه حقوق داخلی ایران هستند با توجه به اینکه نمی‌توانند در ایران حضور مستمر داشته باشند یا به لحاظ عدم اطلاع از قوانین و مقررات و ماهیت عقود در حقوق ایران در صورت انعقاد قرارداد با مشکلاتی روبرو می‌شوند و نتیجه مطلوب لازمه از بابت قرارداد برایشان حاصل نمی‌شود.
افراد متخصص این گروه بااطلاع کامل در این زمینه می‌توانند امکانات مناسبی برای این دسته از افراد جهت انعقاد قرارداد با بهترین شرایط و حفظ حداکثر حقوق برای فرد مراجعه‌کننده در قرارداد، در قراردادهای داخلی کشور ایران ایجاد و فراهم نمایند.
نوع دوم قراردادها قراردادهای برون‌مرزی و بین‌المللی میان افراد است که امروزه بیشترین مبادلات تجاری دنیا مبتنی بر این دسته از قراردادها می‌باشد.
قردادهای بین‌المللی در تجارت بین‌الملل نقش مهم و محوري دارد و قراردادهاي ديگر نظير حمل‌ونقل و بيمه جهت تسهيل اجراي آن به وجود آمده‌اند؛ افزون بر اين بسياري از مسائل حاکم بر قراردادهای بین‌المللی، در خصوص ديگر معاملات در تجارت بین‌الملل نيز بکار می‌رود. قرارداد بيع بین‌المللی ویژگی‌های دارد که در قراردادهاي داخلي مشاهده نمی‌گردد. در قراردادهاي داخلي نظام حقوقي حاکم بر قرارداد، مشخص است و طرفين قرارداد با مراجعه به حقوق داخلي از چارچوب حقوقي آن اطلاع می‌یابند، يعني تنها مسئله در حقوق داخلي، اطلاع از قوانين داخلي است. درحالی‌که در قراردادهای بین‌المللی، طرفین قرارداد یا معامله در دو کشور متفاوت اقامت دارند، ازاین‌رو قراردادهای بین‌المللی وابسته به چند نظام حقوقي است. تفاوت نظام حقوقی میان طرفین قرارداد موجب مشکلات عدیده برای طرفین قرارداد می‌شود چه‌بسا نظام حقوقي دو کشور طرف قرارداد باهم تفاوت عمده داشته باشد و قواعد متفاوتي بر انعقاد قرارداد و آثار آن حاکم شود، بدين لحاظ تنظيم قراردادهای بین‌المللی بايد در چارچوبي به عمل آيد که موردقبول دولت‌های طرفين نیز واقع گردد. ازاین‌رو تنظيم قراردادهای بین‌المللی از اهميت خاصي برخوردار است و وکلای متخصص این مجموعه باوقوف به سازوکارهاي حقوقي حاکم بر انعقاد قراردادهای بین‌المللی بسياري از مشکلات اجرايي قرارداد را از میان ‌برمی‌دارد و درزمینهٔ انعقاد قراردادهای بین‌المللی با تکیه بر قوانین و مصوبات بین‌المللی و داخلی و شناسایی سازوکارهاي موجود در تنظيم قراردادهای بین‌المللی میان افراد در کشورهای مختلف خدمات مختلفی جهت انعقاد قرارداد و حفظ حقوق طرف قرارداد با سوددهی مطلوب از قرارداد ارائه نماید.

         برای دریافت کمک و یا مشاوره حقوقی، با ما تماس بگیرید.