Facebook

Twitter

کپی رایت 2015 Justice Over All.
تمامی حقوق محفوظ است.

21-88711139 (98+)

تماس برای مشاوره رایگان

فیسبوک

لینکدین

یوتیوب

توئیتر

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
فهرست
 

سرویس حقوق خانواده

خانه > سرویس حقوق خانواده

همواره یکی از مسائل و معضلات جوامع مربوط به حقوق خانواده و مسائل درگیری‌های مربوط به آنان است. یکی از دردناک‌ترین بخش حقوق درزمینهٔ موضوعات خانوادگی خود را آشکار می‌سازد. به‌ویژه آنکه موضوع مباحث حقوقی آن مربوط به کودکان خردسال بوده که در وضعیت ناسازگاری بین پدر و مادر قرارگرفته‌اند.

  • در دنیای پرتلاطم امروزی یکی از موضوعاتی که می‌تواند افراد را از اختلافات شخصی و جعلی در امان بدارد آشنایی با حقوق متقابل افراد با یکدیگر است که سهم آن از پیشگیری از وقوع بسیاری از مشکلات حقوقی است.
  • قوانین برون‌مرزی روابط اتباع کشور را در خارج از کشور تنظیم می‌کند. اشخاص در هر کشوری زندگی می‌کنند مطیع قوانین کشور خود هستند و بر این اساس اتباع ایرانی که خارج از کشور به سر می‌برند. به دلیل اینکه به محاکم داخلی دسترسی ندارند همواره در حل‌وفصل خانوادگی دچار مشکل می‌شوند چراکه گاهی پیش می‌آید که یکی از زوجین خارج از کشور به سر می‌برد و موضوع متفاوتی چون صلاحیت رسیدگی به این دعاوی نیز مطرح می‌شود.
  • حضور یکی از زوجین در خارج از کشور اعم از آنکه به‌صورت موقت و یا دائم به دلیل محدود عامل مرز و سرزمین باعث صلاحیت‌های مختلف در رده‌های طلاق، اجرای حکم طلاق، مهریه و سایر حقوق مالی زوجین و فرزندان می‌شود. این موضوع بر اساس تفاوت حقوقی داخلی کشورها امری پیچیده در حقوق بین‌المللی و حقوق داخلی است. تیم حقوقی کارآزموده ما در حوزه حقوق بین‌المللی خصوصی و عمومی می‌تواند فرصت مناسبی برای حل مشکلات ایرانیان در خارج کشور و یا موضوعات بین‌المللی باشد.
  • وجود حقوق مکتبه برای ایرانیان خارج از کشور و مشکلات اجرای آن در ایران، به‌ویژه در وضعیت تعارض قوانین، نمی‌توان نادیده گرفت. حل مشکلات مربوطه و ارائه مشاوره حقوقی بین‌المللی، نیازمند بهره‌گیری از ایرانیان خارج از کشور بر اساس قوانین کشورهای محل اقامت از همسر خود جدا می‌شوند، لکن احکام صادره از محاکم خارجی نیازمند تنفید محاکم ایران بوده است. این‌یک تصمیم قضایی و با شرایط خاص است که همکاران این سرویس می‌توانند در این زمینه خدمات ارزنده‌ای را ارائه نمایند.
  • موضوع حضانت فرزندان، حقوق مالی و حمایتی ایشان و نحوه ملاقات فرزندان به‌ویژه در خارج از کشور و یا زمانی که ایرانیان در خارج از کشور حضور دارند، امری پیچیده و هم ازنظر عاطفی و نیز حقوقی قابل‌توجه است. در نظر گرفتن تمامی جوانب به‌تنهایی باید توسط متخصصین موردبررسی، مشاهده و در صورت نیاز اقدام اداری قضایی صورت بگیرد. در این زمینه گروه حقوقی ما تجربیات قابل قبولی را ارائه می‌دهند.

         برای دریافت کمک و یا مشاوره حقوقی، با ما تماس بگیرید.