Facebook

Twitter

کپی رایت 2015 Justice Over All.
تمامی حقوق محفوظ است.

21-88711139 (98+)

تماس برای مشاوره رایگان

فیسبوک

لینکدین

یوتیوب

توئیتر

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
فهرست
 

سرویس شرکت های تجاری امور داوری سرمایه گذاری خارجی

خانه > سرویس شرکت های تجاری امور داوری سرمایه گذاری خارجی

گروه حقوقی رهپویان عدالت با ظرفیت، برنامه‌ریزی و توانمندی که در مجموعه خود ازجمله استفاده از خدمات برخی متخصصین و صاحبان تجربه در داوری و داوران صاحب‌نام ایجاد کرده است. مجموعه‌ای از راهنمایی‌ها و خدمات را در قالب شیوه‌های جایگزین حل‌وفصل اختلاف ازجمله داوری با بهترین کیفیت و تخصص ارائه می‌کند.

  1. امروزه چه در حوزه‌ی تجارت داخلی کشورها و چه در عرصه‌ی تجارت بین‌المللی قسمت اعظم فعالیت‌های تجاری و اقتصادی و مبادلات در قالب شرکت‌های تجاری انجام می‌شود. نظام حقوقی شرکت‌های تجاری از تکنیکی‌ترین و فنی‌ترین حوزه‌های حقوقی است. «روابط میان سهامداران شرکت و حقوق و منافع سهامداران» «حقوق سهامداران اقلیت» «حقوق، تکالیف، مسئولیت‌ها و محدودیت‌های مدیران» «ارکان شرکت و صلاحیت‌های آن‌ها» «تشریفات مربوط به تشکیل شرکت و نیز تشریفات و ضوابط تصمیم‌گیری‌ها و ضمانت اجرای تشریفات و ضوابط و نیز مسئولیت‌های مترتب بر عدم رعایت تشریفات و ابطال شرکت یا تصمیمات ارکان» «انتخاب نوع شرکت متناسب با فعالیت مدنظر مؤسسین»  «انتقال سهام»  «جذب سرمایه در شرکت»  «طرق انحلال شرکت و ضوابط و آثار هر یک از طرق انحلال»  «تابعیت شرکت و قانون یا قوانین حاکم بر شرکت و فعالیت‌های آن»  مهم‌ترین محورهایی است که سهامداران و مدیران شرکت‌های تجاری و طرف‌های قرارداد با آن‌ها و سرمایه‌گذاران در شرکت‌های سهامی با آن‌ها مواجه هستند.قلمرو وسیع فعالیت شرکت‌های تجاری و نقش آن‌ها در اقتصاد و گردش ثروت ابعاد پیچیده حقوقی در مورد مسائل و موضوعات این حوزه، همواره ذینفعان و مرتبطان این حوزه را ناگزیر از استفاده از خدمات و مشاوره‌های حقوقی ساخته است. گروه حقوقی رهپویان عدالت با بهره‌مندی از متخصصین و مجربین دانشگاهی و حرفه‌ای در حوزه‌ی حقوقی شرکت‌ها و باایمان به اصول پایه‌ای چون عدالت، شفافیت، صداقت و قانونمندی بهترین مشاوره‌ها و خدمات حقوقی را به کلیه شرکت‌های تجاری و همه اشخاصی که خواهان استفاده از این تخصص‌ها و تجربیات در این حوزه هستند را ارائه می‌دهد.
  2. ثبت شعبه شرکت‌های خارجی در ایران و نیز سازوکارها و ابعاد حقوقی فعالیت این شرکت‌ها در ایران و نیز ثبت شرکت‌ها در کشورهای خارجی سرمایه پذیر نظیر کانادا، ترکیه، تاجیکستان و … و جنبه‌های حقوقی فعالیت این شرکت‌ها از دیگر امور مهم و کاربردی در عرصه‌ی تجارت در زمان حاضر است و این گروه با گروه حقوقی و متخصص خود چه در داخل و چه در قالب همکاران خود در خارج از کشور زمینه‌ی ارائه راهنمایی و کلیه خدمات حقوقی را فراهم آورده است. حقوقدانان عرصه تجارت داخلی و بین‌المللی و فعالان این عرصه‌ها ضرورت استفاده شیوه‌های جایگزین حل‌وفصل اختلافات (ADR-Alternetive Dispart Resolutive) در عصر حاضر واقف‌اند و تسلط و آشنایی به‌نظام حقوقی این روش‌ها به ‌ویژه داوری و تخصصی و مهارت در امر داوری و حل‌وفصل دقیق و شفاف و متقن دعاوی و اختلافات از هزینه‌ها و توانمندی‌های برخی حقوقدانان و نهادها و مؤسسات حقوقی است. گروه حقوقی رهپویان عدالت با ظرفیت، برنامه‌ریزی و توانمندی که در مجموعه خود ازجمله استفاده از خدمات برخی متخصصین و صاحبان تجربه در داوری و داوران صاحب‌نام ایجاد کرده است. مجموعه‌ای از راهنمایی‌ها و خدمات را در قالب شیوه‌های جایگزین حل‌وفصل اختلاف ازجمله داوری با بهترین کیفیت و تخصص ارائه می‌کند.
  3. امروزه کلیه کشورهایی که می‌خواهند فعالانه و به نحو تأثیرگذار و شاخص در عرصه پیشرفت‌های اقتصادی و تجاری، نوآوری‌ها و اختراعات، استارت آن‌ها، شیوه‌های نوین و توسعه کشاورزی، فناوری‌های نو و … مشارکت داشته و سهم قابل‌توجهی از قلمرو هر یک از این قبیل حوزه‌ها و موضوعات را دارا باشند، از راهکارها و مکانیزه‌ای مختلفی استفاده می‌کنند و مکانیزه مهم و مؤثر در این زمینه «سرمایه‌گذاری خارجی» و «سرمایه پذیری خارجی» می‌باشد هم سرمایه فرصتی برای تحقق ایده‌ها و محورهای فوق مهم و ضروری است (مانند کشت فرا سرزمینی) و هم سرمایه پذیری. سرمایه‌گذاری خارجی نیازمند حمایت‌ها و تشویق‌های خاص و قابل‌توجهی است و نظام حقوقی کشور ایران و کشورهای مهم سرمایه پذیر اهمیتی بالا و استراتژیک در تحقق اهداف مربوطه دارند. اینکه سازوکارهای حقوقی و قانونی و راهکارهای تشویق و سرمایه‌گذاری خارجی چیست؟ چه نکات و ظرافت‌های حقوقی در انجام فرآیند و تشریفات سرمایه‌گذاری خارجی و تنظیم اسناد و متون آن باید مدنظر قرار گیرد و به‌طورکلی ترسیم چارچوب حقوقی روشن و شفاف برای سرمایه‌گذاری خارجی، ازجمله ضرورت‌ها و نیازمندی‌های صاحبان سرمایه و فعالان حوزه تجارت خارجی می‌باشد.

گروه حقوقی رهپویان عدالت از این حیث نیز گروه حقوقی صاحب‌نظر، تجربه و متخصص را چه در داخل ایران و چه در کشورهای مهم سرمایه پذیر آماده و هماهنگ کرده است تا مشاوره‌ها و خدمات باکیفیت حقوقی را به متقاضیان ارائه دهد.

         برای دریافت کمک و یا مشاوره حقوقی، با ما تماس بگیرید.